VKUS JIČÍN - dámská konfekce. Módní kolekce 2012 - 2013
NOVÉ 2019 Nová módní kolekce JARO - LÉTO
Archiv: 2018 JARO - LÉTO | PODZIM - ZIMA
2017 JARO - LÉTO | PODZIM - ZIMA
2016 JARO - LÉTO | PODZIM - ZIMA
2015 JARO - LÉTO | PODZIM - ZIMA
2014 JARO - LÉTO | PODZIM - ZIMA
2013 JARO - LÉTO | PODZIM - ZIMA
2012 JARO - LÉTO | PODZIM - ZIMA
2011 JARO - LÉTO | PODZIM - ZIMA
 
VKUS JIČÍN KOLEKCE 2019 KONTAKT OBCHODY v ČR odkazy

Kolekce Podzim - Zima 2011

Firma Sdružení podnikatelů Vkus Jičín
přináší pro sezonu podzim – zima 2011 širokou kolekci dámského oblečení, vyráběného v Česku, z příjemných úpletových mateiálů, v módních barvách a dezénech.


Jednotlivé modely halenek, kabátků, topů, puloverů, tunik a sukní zhotovených dle kvalitních, dobře padnoucích střihů, zdobí řada módních prvků a zajímavých detailů.

V kolekci se objevují módní tisky, velmi zajímavě vyznívá krajkový vzor natištěný na kvalitním viskozovém úpletu s elastanem, dále pak stále žádaný dezén se zvířecími motivy, výrobky zhotovené z materiálu s nadčasovým patchworkovým tiskem v barvě seprané rifloviny, se nabízí jako vhodné doplňky k oblečení z klasické rifloviny.
V kolekci nechybí ani tisk v klasické geometrii ve dvou barevných provedeních, stejně jako šifonové materiály určené pro společenskou sezonu a teplejší úplet s vyšší gramáží v zajímavých dezénech použitý na tuniky a roláky určené pro nadcházející chladné dny.

Firma přináší i stále oblíbené sukně a kalhoty z jednobarevných úpletů, které díky kvalitnímu střihovému zpracování dobře padnou i v nadměrných velikostech, s pasem zpracovaným do gumy. Všechny modely jsou také vzájemně kombinovatelné a díky této skladebnosti, z nich lze vytvořit velké množství zajímavých kompletů, určených zejména ženám středního věku, ale nechybí ani slušivé oblečení pro dívky a mladé ženy. Rovněž velikostní sortiment je dostatečně široký a firma je schopna obléknout nejen ženy štíhlé, ale i ty plnějších postav, neboť většinu modelů vyrábí do velikosti 56 a vybrané fazony až do velikosti 64.
Výrobky zhotovené naší firmou naleznete a můžete zakoupit na více než 100 prodejnách dámských oděvů v celé České republice.


Dámská Konfekce: modely Dámská Konfekce: modely
Dámská Konfekce: modely Dámská Konfekce: modely Dámská Konfekce: modely Dámská Konfekce: modely Dámská Konfekce: modely Dámská Konfekce: modely
Dámská Konfekce: modely Dámská Konfekce: modely Dámská Konfekce: modely

zajímavé odkazy